24 трав. 2023

Освіторія для батьків.

Дитячий апетит: хитрощі збалансованого харчування дитини.
23 трав. 2023

23 травня - Свято Героїв!

Цей день в Україні запроваджений на честь українських воїнів — борців за свободу України, передовсім воїнів Київської Русі, козаків, січових стрільців, бійців Армії УНР, УПА та діячів ОУН.
22 трав. 2023

День пам'яті жертв політичних репресій

Щорічно у третю неділю травня відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року у нашій державі відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.
19 трав. 2023

До уваги батьків та педагогів!

Знання про країну й місце проживання, державні символи, історію та свята, усвідомлення себе як громадянина, пізнання розмаїття навколишнього світу поза межами сім’ї.
18 трав. 2023

День вишиванки.

Наше минуле й сьогодення пов’язані багатовіковими традиціями, одна з яких — національний одяг, а саме вишиванка.Кожного року в третій травневий четвер, у День вишиванки, багато українців одягають вишиті сорочки, щоб вшанувати культурні традиції свого народу.
18 трав. 2023

"Безпечна дорога додому "

Безпека на дорозі – важлива тема, про яку необхідно обговорити з дітьми. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я дорожньо-транспортний травматизм посідає восьме місце в списку головних причин смертності серед молоді.
17 трав. 2023

Заняття на увагу,пам'ять та логічне мислення.

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».
16 трав. 2023

Партнерство заради дітей

Батьків дошкільнят, педагогів і директорів дитячих садків запрошують взяти участь у Всеукраїнському вебінарі “Психосоціальні підходи у взаємодії батьків з дітьми в умовах сьогодення” у межах Всеукраїнського онлайн-марафону “ВзаємоДіЯ”, який відбудеться 16 травня з 14:30 до 16:30. Всеукраїнський онлайн-марафон «ВзаємоДІЯ», організовано з метою підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, заради кожної дитини в Україні в рамках проєкту СПІЛЬНО – Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за підтримки МОН та Українського інституту розвитку освіти.
15 трав. 2023

Довідник "Створюємо онлайн-простір разом з дітьми.

ьогодні цифрове середовище – частина нашого буденного життя, і вміти використовувати гаджети та Інтернет так само важливо, як вміти переходити дорогу. Аби допомогти батькам навчити своїх дітей безпечній поведінці в мережі, освітній проєкт #stop_sexтинг випустив довідник “Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”.
12 трав. 2023

Проєкт методични рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти.

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт методичних рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти.