27 квіт. 2023

Навчаємось мінної безпеки всією родиною.

Знання правил безпеки -рятує життя.
26 квіт. 2023

Міжнародний день пам'яті жертв радіаційни аварій і катастроф.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала одним з похмурих символів трагедії, до якої може призвести техногенна катастрофа. 26 квітня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
25 квіт. 2023

Про напружену епідемічну ситуацію в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19

Епідемічна ситуація в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19 залишається напруженою. Так, протягом березня 2023 року в Харківській області зареєстровано 1667 випадків захворювання на COVID-19, за період з 10 по 16 квітня 2023 року-659 лабораторно підтверджених випадків захворювання.
24 квіт. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
21 квіт. 2023

День вдячності волонтерам.

Сьогодні, 20 квітня 2023 року, в Україні та світі відзначають День вдячності волонтерам. В Україні волонтерський рух зародився у 1990-х роках і був офіційно визнаний 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів. Метою Дня вдячності волонтерам є привернення уваги суспільства до волонтерської діяльності, подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу військовим, людям, які опинились в скрутному положенні, дітям, тваринам.
20 квіт. 2023

GOOGLE У СПІВПРАЦІ З МОН І МІНЦИФРОЮ ЗАПУСКАЄ ОНЛАЙН-ГРУ «INTERLAND: БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

17 квітня 2023 року, Google Україна у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запустили українськомовну версію онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті». Гра доступна на будь-якому пристрої
19 квіт. 2023

Вправи з математики та відеозаняття з мистецтва

Команда Міністерства освіти і науки додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати під час спілкування з дітьми дошкільного віку.
18 квіт. 2023

Навички дошкільняти та 10 порад

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків, опікунів та вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.
17 квіт. 2023

День пожежної охорони України

Кожного року 17 квітня Україна відзначає офіційне професійне свято – День пожежної охорони.
14 квіт. 2023

Віртуальна екскурсія в музей космонавтики ім. С.П.Корольова

Музей космонавтики імені С.П. Корольова зосереджується на об'єднанні фізичного та філософського, духовного космосу, космосу зоряного неба та космосу людини й її духу. Космос має не лише технологічний аспект, але й філософський та культурологічний, пов'язаний з духовними цінностями.