7 квіт. 2023

Запрошуємо до участі до конфіренції

Керівників закладів освіти, педагогічних працівників, батьків дітей старшого дошкільного віку та початкової школи у квітні 2023 року буде проведено тридену Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі» (06.04.2023, 13.04.2023, 20.04.2023 року. Час проведення: з 13.00 до 15.00).
6 квіт. 2023

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку — де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, бо діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі та схоже, що в усі часи.
5 квіт. 2023

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року
4 квіт. 2023

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля у фото- та відеороботах повідати, як вони та члени їхніх родин протягом квітня підтримували наших героїв-захисників (і тих, які несуть службу, і тих, які перебувають у шпиталях та проходять реабілітацію), рятувальників, медиків, людей із соціально вразливих категорій тощо.
3 квіт. 2023

Марафон "Від серця до серця"

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят у фото- та відеороботах повідати, як вони та члени їхніх родин протягом квітня підтримували наших героїв-захисників (і тих, які несуть службу, і тих, які перебувають у шпиталях та проходять реабілітацію), рятувальників, медиків, людей із соціально вразливих категорій тощо. Можливо, хтось пектиме паски перемоги та домашніми смаколиками підніматиме бойовий дух захисників, хтось запалить вогонь надії та натхнення, написавши вірш, зробивши та передавши оберіг, іграшку або листівку з побажаннями миру, тепла, світла, перемоги та скорішого повернення до рідних домівок. Головне – зробити це з серцем і душею.
31 бер. 2023

Проєкт "СпівДія заради Дітей"

«СпівДія заради Дітей» — це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими.
30 бер. 2023

День олівця.

День олівця заведено відзначати щорічно 30 березня. Саме це число у 1889 році вважалося днем народження писемного інструменту.
29 бер. 2023

День фокусника.

Щорічно 29 березня фокусники відзначають власне професійне свято – День фокусника (День диму і дзеркал).
28 бер. 2023

Мультсеріал про потреби дітей, які живуть в умовах війни.

Сьогодні, 27 березня 2023 року, на українському телебаченні виходить продовження всесвітньо відомого дитячого мультсеріалу «Вулиця Сезам» (Sesame Street’s) від анімаційного освітнього проєкту «Sesame Workshop», що став партнером Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
27 бер. 2023

Міжнародний день театру.

Щорічно 27 березня світ відзначає творче свято, яке також вважають професійним святом театральних працівників – Міжнародний день театру. Подію започаткував Міжнародний інститут театру, а саме людина мистецтва – француз Жан Кокто (актор, письменник, режисер, художник тощо) у 1961 році.