10 лип. 2023

Кейс Безпеки для працівників дошкілля.

Фахівцями відділу дошкільної освіти українського інституту розвитку освіти розроблено Кейс Безпеки, рекомендований для працівників закладів дошкільної освіти.
8 лип. 2023

День родини!

8 липня в Україні відзначається День родини!
5 лип. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року.
3 лип. 2023

Просвіта для батьків.

4 речі, які батьки мають знати про виховання дітей
30 черв. 2023

Правила безпечних канікул.

Канікули! Пора відпочинку, спілкування з друзями, пригод! Безпека учнів на канікулах – вкрай важливий та відповідальний процес. Більшість часу діти проводять без нагляду дорослих.
28 черв. 2023

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Щиро вітаємо всіх із Днем Конституції України! Ми зичимо, щоб всі українці пам'ятали і поважали історію й закони своєї країни, щоб дотримувалися основних засад Конституції України – гарантії прав і свобод кожного громадянина. Пишаймося нашою Україною і її народом, пам'ятаймо про наші права і про обов'язки, пояснюймо нашим дітям основи, терміни, суть Конституції України, хай вони ростуть обізнаними, впевненими, щасливими у вільній Україні!
26 черв. 2023

Корисні матеріали до Дня Конституції

Український інститут розвитку освіти пропонує патріотичний кейс для дошкілля України, який стане в пригоді вихователям у День Конституції.
22 черв. 2023

Увага! Замасковані вибухові пристрої!

Неуважність та нехтування правилами безпеки можуть вартувати вам життя!
20 черв. 2023

Освітян запрошують до участі у Всеукраїнському тижні взаємодії з батьками

Міністерство освіти і науки інформує, що з 19 до 23 червня 2023 року відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни (лист МОН від 15.06.2023 № 4/2022-23).
19 черв. 2023

МОН ІНФОРМУЄ: як захистити дітей від загроз в інтернеті

Згідно зі звітом організації Internet Watch Foundation за 2022 рік в інтернеті виявили найбільше за всі роки матеріалів категорії «А» про сексуальне насильство над дітьми. До цієї категорії входять матеріали з найжорстокішими видами сексуального насильства, що з 2020 року зросло в понад двічі. Водночас найбільше жертв – серед немовлят та дітей молодшого віку.