2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої зі святом Останнього дзвоника

Дорогі освітяни, діти та батьки! Від щирого серця вітаю Вас зі святом останнього дзвоника!
2 черв. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року.
1 черв. 2023

З днем захисту дітей!

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.
31 трав. 2023

Звітування виконуючої обов'язки завідувача

Звітування виконуючої обов'язки завідувача закладу дошкільної освіти про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю, відбудеться онлайн 15.06.2023 року о 17.00 на платформі ZOOM
30 трав. 2023

"Суперкоманда проти мін"

Суперкоманда проти мін допомагає розвивати концентрацію, навчає звертати увагу на вибухонебезпечні предмети, діяти правильно в загрозливих для життя ситуаціях. Дітлахи вчаться розпізнавати підозрілі предмети, прокладати безпечні маршрути, бути завжди на зв’язку і пам’ятати, куди телефонувати в разі небезпеки. Гру можуть використовувати батьки з дітьми, а також вчителі у виховній роботі.
29 трав. 2023

Поради від експертів

Наразі тисячі людей вимушені перебувати в укриттях, щоб врятуватися від обстрілів у зоні активних бойових дій. Експерти ЮНІСЕФ підготували поради, як підтримати дітей у стресових ситуаціях та допомогти їм подолати тривогу та страх. Що батькам потрібно говорити та робити, аби дитина почувалася спокійно?
26 трав. 2023

Казкові Іскорки

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України запустили ляльковий театр «Іскорки суперсил» для підтримки розвитку й навчання дітей віком від 3 до 6 років в умовах призупинення освітнього процесу в дитячих садочках через війну. Через інтерактивну гру з казковими персонажами діти навчаться краще ладнати з однолітками та дорослими, розуміти свої емоції, дізнаються більше про навколишній світ, здорове харчування та безпечну поведінку, розвиватимуть креативність.
25 трав. 2023

Дайджест проєкту " Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні"

Міністерство освіти і науки України анонсувало перший випуск Дайджесту проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». У першому випуску дайджесту розміщено методичні матеріали щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах війни в Україні, педагогічні ідеї з організації освітніх зустрічей для педагогів та батьків.
24 трав. 2023

Освіторія для батьків.

Дитячий апетит: хитрощі збалансованого харчування дитини.
23 трав. 2023

23 травня - Свято Героїв!

Цей день в Україні запроваджений на честь українських воїнів — борців за свободу України, передовсім воїнів Київської Русі, козаків, січових стрільців, бійців Армії УНР, УПА та діячів ОУН.