4 серп. 2023

Пр проведення марафону "Присвята рідному місту"

Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили, з яким пов'язані наші мрії, плани та надії. Різний. Рідний. Квітучий. Сучасний. Єдиний. Незламний. З характером. Неповторний. Найкращий... У серці кожного з нас, незалежно від місцеперебування.
2 серп. 2023

До уваги батьків та педагогів!

СТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-МЕДІЙНУ РУБРИКУ «ЗАПИТАТИ У ФАХІВЦЯ» ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
31 лип. 2023

Виставка мистецтв дітей.

В 2022 році в рамках Міжнародного форуму «Золотий мольберт» розпочала свій рух «Естафета миру» - виставковий проєкт, який став мистецьким символом перемоги України у страшній війні, перемоги добра над злом.
28 лип. 2023

28 липня - День української державності.

День української державності – це змістовний і важливий день для всіх українців. Цей день призначений для того, щоб подякувати Богу за нашу державу, за нашу історію і за наші традиції. У цей день ми також відзначаємо всі видатні досягнення України та українців.
25 лип. 2023

Липневий випуск дайджесту "Ініціатива Дошкілля".

У випуску міститься інформація про реалізацію ініціативи «Дошкілля в регіонах», презентації досвідів та нова рубрика «Відповіді на запитання».
23 лип. 2023

До уваги педагогів!

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік
21 лип. 2023

До уваги педагогів!

Щодо підвищення кваліфікації педпрацівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.
19 лип. 2023

Поради батькам.

Як батькам зрозуміти та припинити прояви маніпулятивної поведінки дитини.
17 лип. 2023

Чим зайняти дитину у надзвичайній ситуації.

Ігри та заняття для дітей у незвичних обставинах.