15 черв. 2023

Звітня конференція.

15.06.2023 року відбулася звітня конференція виконуючої обов'язки завідувача закладу освіти за підсумками роботи у 2022/2023 навчальному році.
14 черв. 2023

Консультація для педагогів.

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології
12 черв. 2023

Безпечне освітнє середовище так безперервність освіти в дошкіллі - фокус уваги науковців, управлінців, та педагогів - практиків.

Фахівці Асоціації працівників дошкільної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти розробили Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні, що затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 №702. Обсяг: 30 год (1 кредит ЄКТС).
9 черв. 2023

УВАГА!!! ШАНОВНІ ХАРКІВ'ЯНИ!!!

Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина. У Харківській гімназії № 55 ХМР ХО (вул. Валентинівська, 13-Д, центральний вхід) та ХСШ № 62 ХМР ХО (вул. Вальтера, 2, центральний вхід) будуть працювати штаби гуманітарної підтримки постраждалим Херсонщини (режим роботи з 09.00 до 18.00 без вихідних).
8 черв. 2023

До уваги педагогів!

Соціально-громадянська компетентність дошкільника: сучасний освітній вектор
7 черв. 2023

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» створений для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Його реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) «Спільно» та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України й Українського інституту розвитку освіти.
6 черв. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників та педагогів!

Розроблено інструментарій оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення»
5 черв. 2023

Он-лайн випускний групи №2 «Промінчики»

Група №2 «Промінчики» запрошує Вас в подорож у часі…
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!