До уваги батьків та педагогів!

19 трав. 2023
Знання про країну й місце проживання, державні символи, історію та свята, усвідомлення себе як громадянина, пізнання розмаїття навколишнього світу поза межами сім’ї.

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є Матеріали для батьків, опікунів та вихователів, які разом

Щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.

Громадянська свідомість

Усі батьки хочуть бачити своїх дітей успішними. Хочуть, щоб діти мали чудову освіту, цікаву роботу, комфортний рівень життя. Батьки докладають зусиль для підтримки дітей в опануванні академічних дисциплін, але не варто забувати й про виховання в дитині громадянина.

У перші роки життя треба закласти любов, повагу й гідне ставлення до членів сім’ї, а також до своєї Батьківщини.

Належність до країни, її історії та цінностей зміцнює відчуття власної цінності. Бути свідомим громадянином – означає мати певний набір знань, умінь і навичок. Знати про свою країну, місто, державні символи, історію та свята, сімейні традиції. Бути відповідальними, чесними, толерантними, мати співчуття.