Психологічна служба закладу

Психологічну службу закладу представляє практичний психолог

Федорова Яна Євгеніївна

Освіта вища: Харківський  національний  педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, практичний психолог.

Загальний психологічний стаж роботи - 14 років.

Графік роботи практичного психолога

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця 8.00-16.30
 Перерва    13.00-13.30

Вівторок   8.00-16.30
                                 13.30-16.30 (метод. день)
   Перерва     13.00-13.30

13.30-14.30 – консультації для вихователів
                    15.00- 16.30 – консультації для батьків

Тема діяльності практичного психолога:

«Здійснення психологічного супроводу процесу формування психічно-зрілої особистості дошкільника».

Основними задачами діяльності практичного психолога у закладі дошкільної освіти на 2021/2022 навчальний рік є:

1. Створення необхідних умов та передумов для формування психологічного здоров’я дошкільників.

2. Вивчення впливу професійної спрямованості особистості педагога на якість освітнього процесу.

3. Охорона психічного здоров’я педагогічного колективу, дітей та їх батьків.

4. Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

Графік роботи консультативного центру "ДОШКОЛЯРИК"

1-й Четвер місяця  16.00-18.00

Мета роботи: надання всебічної допомоги сім'ї у розвитку, вихованні та навчанні дітей, які виховуються в умовах сім'ї, відповідно до їхніх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних психічних та фізичних особливостей, культурних потреб.

Основні форми діяльності Консультативного центру:

- організація заочного консультування через листування, в телефонному режимі;

- організація індивідуальних і групових консультацій для батьків або осіб, які їх замінюють.

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя та здоров’я, захисту прав та інтересів дитини в межах закладу дошкільної освіти можна звертатися до громадського інспектора з охорони прав дитинства Федорової Я.Є.

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця 8.00-16.30

УСТАНОВИ, СЛУЖБИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ                       м.ХАРКОВ