Управлінська діяльність

Завідувач ЗДО .

На сучасному етапі управління закладом дошкільної освіти вимагає від керівника наукової компетентності, майстерності та постійного вдосконалення. Від кого залежить грамотна робота закладу дошкільної освіти? Звісно, насамперед, від керівника. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.

Завідувач повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх майстернісю. Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.

Святий обов’язок і почесна місія у мене, як у керівника закладу дошкільної освіти  – створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою  та успішною кожна дитина.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАВІДУВАЧА ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
  1. Організація освітньо-виховного процесу дошкільного навчального закладу.
  2. Забезпечення адміністративно-господарської роботи закладу дошкільної освіти
  3. Дотримання норм і правил охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно- гігієнічних норм.
  4. Організація харчування дітей.
  5. Забезпечення умов для систематичного підвищення кваліфікації працівників.
  6. Забезпечення належного утримання приміщень і ділянки закладу дошкільної освіти.

Компетентність керівника ЗДО є сукупністю необхідних для ефективної професійної діяльності системних науково-філософських, суспільно-політичних, психолого-педагогічних, предметних та соціально-функціональних знань і умінь, відповідних особистісних якостей.