20 вер. 2023

До уваги батьків та педагогів!

апрошуємо до участі у VII Всеукраїнській акції "Подарунок для пухнастого" з 11 вересня 2023 року по 6 травня 2024 року
18 вер. 2023

Поради для батьків від ЮНІСЕФ: як подолати бар’єри та побудувати довірливі стосунки з дитиною.

Спільнотека ЮНІСЕФ в Україні пропонує буклет «Складна поведінка дитини: як знайти ключ до позитивних змін», який було розроблено в межах проєкту, що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
15 вер. 2023

Захистити дитину від наслідків воєнного стану

Захистити дитину від наслідків воєнного стану вам допоможе пам'ятка, розроблена психологами.
13 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
11 вер. 2023

До уваги педагогів і батьків!

Патріотичний кейс Дошкілля України від Міністерства освіти і науки України
8 вер. 2023

ВІДКРИТТЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ»

Міністерство освіти і науки інформує, що 6 вересня 2023 року відбудеться відкриття нового освітнього центру державної установи «Школа супергероїв».
6 вер. 2023

Щоб діти не залипали в ґаджетах. Практичні поради

Якщо батьки уявляють собі, що дитина, яка має доступ до компа, планшета чи телефона, в якийсь один прекрасний день погодиться менше грати і більше читати, то вони дуже помиляються. Щоби ввести альтернативу ґаджету, потрібен час. І в цей період батькам доведеться робити це щось альтернативне разом із дитиною.
4 вер. 2023

Правила безпеки: учимо дітей, не лякаючи їх

Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми
2 вер. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року
1 вер. 2023

Головна » Новини » З Днем знань та початком З Днем знань та початком навчального року!

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань