1 вер. 2023

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року

29 серп. 2023

29 серпня - День пам'яті захисників України

Згідно Указу Президента, починаючи з 2019 року, 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Своєрідним символом цього дня є сонях.
28 серп. 2023

МОН пропонує для громадського обговорення.

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФУНКЦІОНАЛЬНУ ПІДСИСТЕМУ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ, УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ ДІЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
24 серп. 2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Сьогодні ми відзначаємо найвизначніше свято кожного громадянина України – День незалежності!
23 серп. 2023

З днем народження Харків!

Сьогодні ми зізнаємось у коханні до Харкова — героїчного міста, яке залишилося нескореним попри ворожі обстріли і продовжує жити. З Днем народження, незламний Харкове! Ти завжди був, є і будеш українським! З Днем міста, харків’яни! З Днем народження любий Харків!!
23 серп. 2023

День Державного Прапору України.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
21 серп. 2023

Серпневий дайджест "Ініціатива Дошкілля!"

Дайджетст підготовлено в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».Інформативний, змістовний та насичений подіями випуск №3 завершує літо сезонними маршрутизаторами, які налаштовували педагогів на активності, а малятам дарували емоційно-позитивні проживання яскравого та теплого літа!
18 серп. 2023

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендваних МОН для використання в освітньму процесі закладів освіти у 2023/2024 н.р.

З метою упорядкування літератури, що рекомендується для використання в закладах освіти, Міністерство освіти і науки України надає переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році
16 серп. 2023

Іскорки суперсил.

Грати в театр легко та весело, адже всі необхідні матеріали можна завантажити та роздрукувати. Обирайте сценарій та відтворюйте вистави вдома
14 серп. 2023

До уваги педагогів! Пдвищення кваліфікації.

Серпневий дайджест курсів на Prometheus та Prometheus+ ОБИРАЙТЕ СВІЙ І РОЗПОЧИНАЙТЕ НАВЧАННЯ!