29 бер. 2021

Перші квіти у садочку!

Спостереження за першими квітами. Ледве навесні сходить сніг і підіймають голівки до сонця проліски. Це маленькі яскраво - сині квіточки, схожі на дзвіночки, нахилені додолу, з насичено зеленим вузьким листячком. Взагалі – то проліски ростуть у лісах, це навіть чути з їхньої назви, але вони й ростуть в нашому садочку. Проліски дуже красиві, яскраві, вони не бояться холодів. Тому вони першими сповіщають нас про прихід весни.
26 бер. 2021

Заняття з художньо-продуктивної діяльності з дітьми молодшого дошкільного віку "Пташечка в гніздечку", група №2 (ліплення) З приходом весни природа оживає. Діти із захопленням спостерігають за змінами вприроді, діляться враженнями побаченого і почутого.
25 бер. 2021

Фізкультурні заняття в закладі дошкільної освіти

В дитячому садочку за розкладом проходять фізкультурні заняття у кожній віковій групі. Діти із задоволенням займаються спортом, грають у рухливі ігри, стають спритними та міцними. З дітьми займаються два тренера з фізичної культури, медичні сестри стежать за фізичним навантаженням дітей, спостерігають за їх самопочуттям під час виконання вправ.
24 бер. 2021

В дитячому садочку проходить виставка власних фото на тему «А у мене є тваринка!» Діти різних вікових груп прийняли участь у виставці, вони із задоволенням ділились власним досвідом спілкування з тваринами. Складали розповіді про своїх домашніх улюбленців, як вони за ними доглядають та граються разом. Спільний інтерес об`єднує дітей у пізнанні природи. Діти вчаться бути уважними, доброзичливими, турботливими. Діти та дорослі отримали велике задоволення та позитивні емоції під час спілкування.
19 бер. 2021

Датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 н.р. визначено 5 квітня 2021 року

Наказом Департаменту освіти Харківської міської ради датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено 5 квітня 2021 року . Першочергово, у першу хвилю, зараховуються до 1 класу діти, які мають право першочергового зарахування. Підстави для першочергового зарахування можуть бути такі: дитина проживає на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним...
15 бер. 2021

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».
12 бер. 2021

Святкування Масляної у садочку

В дитячому садочку на Масляну неділю діти всіх вікових груп ознайомлювались з народними традиціями та обрядами.
10 бер. 2021

Чекаємо на весну! Наши міні-огороди.

В садочку діти продовжують активно висаджувати квіти, цибулю, овес на підвіконні. Природно - дослідницька діяльність допомагає малятам поринути у цікавий світ природи, розвиває фантазію, працьовитість. І як же радіють малята своїм міні-огородам на підвіконні!
1 бер. 2021

Весняні розваги присвячені приходу весни та святу всіх мам з дотриманням адаптивного карантину

24 лют. 2021

Про введення адаптивного карантину на території України