26 бер. 2021
Заняття з художньо-продуктивної діяльності з дітьми молодшого дошкільного віку "Пташечка в гніздечку", група №2 (ліплення) З приходом весни природа оживає. Діти із захопленням спостерігають за змінами вприроді, діляться враженнями побаченого і почутого.

Заняття з художньо-продуктивної діяльності з дітьми молодшого дошкільного віку "Пташечка в гніздечку", група №2 (ліплення).

З приходом весни природа оживає. Діти із захопленням спостерігають за змінами в природі, діляться враженнями побаченого і почутого.

Занятта з художньо - продуктивної діяльності допомагають в найкращий спосіб виразити свої враження від спостережень. Діти залюбки ліпили пташок з солоного тіста, які весело цвірінькають зігрівшись під лучами весняного сонечка.