Фізкультурні заняття в закладі дошкільної освіти

25 бер. 2021
В дитячому садочку за розкладом проходять фізкультурні заняття у кожній віковій групі. Діти із задоволенням займаються спортом, грають у рухливі ігри, стають спритними та міцними. З дітьми займаються два тренера з фізичної культури, медичні сестри стежать за фізичним навантаженням дітей, спостерігають за їх самопочуттям під час виконання вправ.

В дитячому садочку за розкладом проходять фізкультурні заняття у кожній віковій групі. Діти із задоволенням займаються спортом, грають у рухливі ігри, стають спритними та міцними. З дітьми займаються два тренера з фізичної культури, медичні сестри стежать за фізичним навантаженням дітей, спостерігають за їх самопочуттям  під час виконання вправ. Адже спорт - це здоров`я, а здорові діти - це здорова нація!