24 бер. 2021
В дитячому садочку проходить виставка власних фото на тему «А у мене є тваринка!» Діти різних вікових груп прийняли участь у виставці, вони із задоволенням ділились власним досвідом спілкування з тваринами. Складали розповіді про своїх домашніх улюбленців, як вони за ними доглядають та граються разом. Спільний інтерес об`єднує дітей у пізнанні природи. Діти вчаться бути уважними, доброзичливими, турботливими. Діти та дорослі отримали велике задоволення та позитивні емоції під час спілкування.