Профілактика жорстокого поводження з дітьми

Відповідно до п.39 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 № 658 у закладі освіти призначено уповноважену особу, що здійснює заходи у сфері запобігання протидії насильству:

ЛЕОНІДОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА - громадський інспектор

Контактний телефон: (057)7251845

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу в Інтернеті, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційнихтехнологій, а сексуальна експлуатація дітей в Мережі збільшилась удвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Про це повідомляє Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба у своєму листі від 28.09.2020 року №15/3-07/1683.

Тому, беручи до уваги вищезазначене та з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, в Україні запустили відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний характер  пропонуємо Вам переглянути відеоролик за посиланням:

У випадках домашнього насильства можна звернутись:

- до Національної поліції за номером 102 та повідомити про факт насильства;

- на Урядовий контактний центр 15-47, де цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям;

- до безкоштовного номеру системи безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;

- до національної «гарячої лінії» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116-123 (короткий номер з мобільного).