Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 410 "Сонечко" комбінованого типу Харківської міської ради"

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти.

Обладнання та оснащення освітнього процесу у  закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу  Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти" від 19.12.2017 №1633

Заклад дошкільної освіти розташований у двохповерховому будинку, відкритий у 1993 року, проектна потужність складає 216 дітей.

В закладі функціонує 12 груп.

У закладі: 12 групових кімнат, 12 спальних кімнат, кабінет завідувача, методичний кабінет, медичний кабінет, кабінет психолога, кабінет діловода, кабінет завгоспа, спортивний зал, музичний зал, бассейн, харчова комора, пральня, комора кастелянки, 13 туалетних кімнат, харчоблок.

Обладнання основних приміщень відповідає зросту та віку дітей.

Технічний стан приміщень - задовільний, утримуються в порядку й чистоті.

У кожній віковій групі є своя ділянка, яка обладнанна ігровими зонами, рослинами та квітами. Територія освітлена відповідно діючих норм.