Підсумкове засідання педагогічної ради закладу

1.Про аналіз виконання рішень педагогічних рад упродовж навчального року

2.Про звіт громадського інспектора з охорони прав дитинства

3.Про звіт практичного психолога

4.Про аналіз результатів освітньої та методичної роботи за 2020/2021 навчальний рік та проєкт  завдань педагогічного колективу на 2021/2022 н.р.

5.Про результативність виконання Освітньої програми для дітей від двох до семи років «Дитина»

6.Про аналіз стану оздоровчої роботи протягом року.

7.Про затвердження плану роботи ЗДО на літній  оздоровчий період 2021 року

8. За результатами роботи пісумкового засідання  педагогічної ради закладу педагогами складено проєкт річних завдань на новий 2021/2022 навчальний рік:

1. Продовжувати працювати над удосконаленням форм, методів та прийомів роботи, впровадженням сучасних інноваційних освітніх технологій з фізкультурно- оздоровчої роботи з дошкільниками.

2.   Продовжити роботу з дітьми з розвитку зв'язного мовлення, удосконалювати роботу з вивчення дітьми української мови.

3 Вдосконалювати роботу з  основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками  національно - патріотичного виховання.