Тиждень безпеки "Бережімо себе, діти"

11 січ. 2021
Тиждень безпеки "Бережімо себе, діти"

У часи складних життєвих реалій важливою залишається проблема профілактичної роботи щодо формування навичок безпечної життєдіяльності. Виникає необхідність, починаючи з дошкільного віку, навчити дітей свідомо ставитися до свого здоров’я, питань особистої безпеки та безпеки навколишніх. З 11.01 по 16.01 в нашому садочку відбудеться Тиждень безпеки «Бережімо себе, діти», головною метою якого є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки, захисту життя у надзвичайних ситуаціях та захист здоров’я в умовах адаптивного карантину. Завдання дорослих — педагогів і батьків — не залякувати дітей, а, користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а в ґрунтовній, цікавій, пояснювальній роботі вчити правильно користуватися ними. Тому, педагоги нашого садочка добирають такі форми і методи роботи, які дозволили б відчути дитині не лише цінність свого життя та здоров’я, а й свої можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних ситуаціях.