Екологічне виховання дошкільників влітку

1 лип. 2021
Екологічне виховання дошкільників влітку

Літо – це пора змістовного та цікавого відпочинку для дітей будь-якого віку. Влітку педагоги можуть не тільки впроваджувати елементи сучасних педагогічних технологій, а й максимально застосовувати природні засоби – сонце, свіже повітря, воду. Природні чинники на лише сприяють оздоровленню дітей. Вони надають можливість педагогам перетворити освітній процес на цікаве, змістовне буття, наповнене іграми, розвагами, спостереженнями за об'єктами природи, працею, конкурсами, драматизаціями.

Вихователі проводять освітню – виховну роботу з ознайомлення дітей із змінами, які відбуваються в розвитку рослин та в житті комах влітку, використовуючи цікаві ігрові прийоми та вправи. Виховання інтересу до пошуково-дослідницької діяльності, формування екологічної компетентності дітей, виховання емоційно-доброзичливого ставлення до живої природи спонукає педагога до вибору таких форм роботи з вихованцями, що сприяють розвитку креативності та творчості у дітей. Якісна робота педагогічного колективу в літній оздоровчий період забезпечується використанням можливості інтегрувати завдання екологічного виховання, фізичного, пізнавального розвитку в різноманітні форми роботи.