Друга половина дня у дитячому садочку

29 лист. 2019
Перегляд та читання казок за допомогою фотопроектора

У нашому садочку друга половина дня проходить дуже цікаво та пізнавально, особлива увага приділяється художній літературі, згідно Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина". Вихователі вміло зацікавлюють дітей слухати, навчають  розрізняти жанр творів, розуміти мораль, відчувати красу художнього слова тощо, а  допомагають їм у цьому фотопроектори, які показують фрагменти твору, казки, оповідання, вірша тощо. Діти кращє запам'ятовують зміст, помічають особливості та характер художніх творів і взагалі колективний перегляд на фотопроекторі підіймає настрій, збагачує фантазію, розвиває пізнавальну та мовленнєву активність (увагу, сприймання, мислення, пам'ять). Обов'язково після перегляду відбувається обговорення, яке стимулює розвиток мовлення, емоційне сприймання, фантазію та пам'ять.