Круглий стіл

8 черв. 2018
«Спільна робота ДНЗ та сім’ї зі зміцнення здоров’я дітей влітку»

У садочку відбувся круглий стіл з педагогами на тему «Спільна робота ДНЗ та сім’ї зі зміцнення здоров’я дітей влітку». Залучення сім'ї до життя дошкільного закладу, формування почуття єдності між батьками і педагогами — один з пріоритетних напрямів у роботі педагогічного колективу. Якщо це почуття не сформовано, батьки і педагоги можуть відчути себе не союзниками та однодумцями, а опонентами, які перебувають «по різні боки барикади».  Нікого не варто переконувати у тому, що і батьки, і педагоги хочуть бачити дітей здоровими й щасливими. Тому питання взаємозв'язку дошкільного закладу та сім'ї щодо зміцнення здоров'я та забезпечення ефективного фізичного розвитку дитини ніколи не втрачає своєї актуальності, а сьогодні, враховуючи стан здоров'я сучасних дошкільників, набуває ще більшої гостроти.

Щоб зберегти та зміцнити здоров'я дитини, дорослі мають:

·         створити у дошкільному закладі та сім'ї умови для зміцнення здоров'я і зниження захворюваності дітей;

·         обладнати зони фізичної активності;

·         забезпечити раціональний режим дня та повноцінне, збалансоване харчування;

·         проводити загартовувальні та загальнозміцнювальні процедури (фізичні вправи, масаж тощо);

·         забезпечити кваліфікований медичний нагляд;

·         формувати навички здорового способу життя, зокрема — власним прикладом.