ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

25 жовт. 2023
Осінь багата на природні матеріали для дитячих виробів: жолуді, каштани, шишки, горіхи, осіннє листя … всього не перелічити!

ОСІННІ ВИРОБИ З ЖОЛУДІВ СВОЇМИ РУКАМИ

Мабуть, нікого не залишать байдужими – провісники осені – маленькі колючі або коричневі каштанчики, адже саме з ними можна придумати  – ігри з каштанами. Це не тільки відмінний матеріал для рукоділля та виготовлення виробів у садочок, а й чудовий замінник розвиваючих іграшок та матеріалів для розвитку дрібної моторики.

Тому радимо запастися цим природнім “дидактичним матеріалом”, з яким можна придумати багато корисних ігор для дітей.

Найпопулярніша іграшка з каштанів – гусінь. Порада: щоб каштани легко проколювалися, їх рекомендують відварити.

За вікном осінь, у веселому танку кружляє листя і саме час змайструвати з нього щось своїми руками, поки їх не прибрали і не випав перший сніг.