Консультація «Пожежна безпека для дітей в картинках та іграх»

23 жовт. 2023
З 23 жовтня в закладах освіти розпочинаються осінні канікули. Хочемо нагадати дошкільнятам – про правила пожежної безпеки та допомогти засвоїти їх. Утім пам’ятати про пожежну безпеку необхідно щодня, і так само щодня навчати дітей розрізняти безпечні й небезпечні ситуації, не гратися з вогнем тощо

Щоб діти не лише запам’ятали правила безпеки, а й навчилися керуватися ними у житті, слід час від часу створювати відповідні проблемні ситуації на заняттях, у повсякденні та під час ігор.

Дитячі пустощі та необережне поводження з вогнем можуть спричинити непоправні наслідки. Тож діти мають знати, як діяти в надзвичайній ситуації, бути готовими рятувати себе. І саме інтерактивний куб — яскрава, приваблива, багатофункціональна і приємна на дотик іграшка — допоможе  зацікавити дошкільників і сформувати в них такі необхідні навички безпечної поведінки.

Консультація