ВІДКРИТТЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ»

8 вер. 2023
Міністерство освіти і науки інформує, що 6 вересня 2023 року відбудеться відкриття нового освітнього центру державної установи «Школа супергероїв».

Нині в Україні вже працюють 11 освітніх просторів ДУ «Школа супергероїв» з метою забезпечення права на освіту дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні по всій території України. Для учнів і вихованців відсутність навчальної програми означає вимушений вихід з освітнього процесу та соціального життя, що негативно впливає на їхній психологічний стан, швидкість одужання і ускладнює повернення до школи та звичайного життя. Тому так важливо надати дітям, що проходять лікування, можливість залишатися в освітньому процесі.

Створення ДУ «Школа супергероїв» відбулося за ініціативи Офісу Президента, Уряду України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та за підтримки першої леді України. А освітній осередок у КНП «Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня» вдалося зробити завдяки міжнародній юридичній компанії Dentons та колаборації громадського сектору й бізнесу, фахівців — ГО «Маленьке серце з мистецтвом» та 1+1 медіа, Посольства США в Україні, проєкта «Право на освіту» та соціально відповідального бізнесу ТОВ «ЕдПро», служби безпеки «Сіріус» та дизайн-бюро DVOETOCHIE, Ionosfera і дизайнерці Наталії Гудименко.