18 січ. 2024

18 січня — Всесвітній день сніговика

Неодмінним атрибутом кожної зими є сніговик. Його полюбляють ліпити діти та дорослі по всьому світу. Він настільки важливий для людей, що кожного року 18 січня в усьому світі святкують день сніговика. І вашій увазі пропонуємо вправи з даної тематики.
15 січ. 2024

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗИМОВА КАЗКА»

Конкурс проводиться у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024 по 15.02.2024.
12 січ. 2024

До уваги батьків!

МО UNICEF було підготовлено 5 корисних онлайн-проєктів для дітей та батьків
10 січ. 2024

Освіторія для батьків. iPad замість послуги няні для дитини.

Ну ось, приблизно, такий лексикон тепер у вашого малюка: PlayStation, iPad, iPod, iPhone інтелектуальний смартфон, Google Glass, інтерактивні іграшки та робот …? Що і хто сьогодні впливає на свідомість і незміцнілу дитячу психіку, надає потужний вплив на процес формування світогляду наших з вами дітей, змушуючи дорослішати і дивитися на навколишні предмети вже зовсім іншим поглядом? Нано технології не обійшли стороною жоден будинок, жодну сім’ю і, в чомусь, нахабним чином, крадуть дорогоцінне спілкування тет-а-тет батьків з дітьми. А в тим-то, безперечно, навпаки, виступають відмінними, унікальними і вкрай корисними помічниками.
8 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення.
4 січ. 2024

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області".

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року
3 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків!

Граматичний курс з української мови від Всеукраїнського руху «Єдині»
1 січ. 2024

З НОВИМ 2024 РОКОМ!!!

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
30 груд. 2023

Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з прийдешнім Новим 2024 роком

Дорогі діти, шановні освітяни та батьки!
27 груд. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі.