2 трав. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО НАЙВАЖЛИВІШІ ПОДІЇ У СФЕРІ ЯКОСТІ ОСВІТИ У КВІТНІ 2024 РОКУ.
1 трав. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Запрошуємо Вас долучитися до проведення Національної руханки у вишиванках «Дякую ЗСУ»
29 квіт. 2024

Освіта дошкільнят в умовах воєнного стану

Онлайн-взаємодія для дошкільнят від проєкту "Сприяння освіті"
24 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОСВІТНЬОЇ АКЦІЇ «БЕЗ СІМ’Ї ТА СВОГО РОДУ НЕМАЄ НАЦІЇ, НАРОДУ» УПРОДОВЖ ТРАВНЯ 2024 РОКУ.
23 квіт. 2024

Освіта педагогів в умовах воєнного стану

Про проведення онлайнового заняття з інклюзивної освіти
22 квіт. 2024

До уваги батьків та педагогів!

З метою створення спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, сприяння важливим змінам у сфері дошкільної освіти, промоції її значущості, розвитку безпечного та інклюзивного середовища, а також підвищення кваліфікації педагогічних працівників Міністерство освіти і науки України запускає спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) вайбер-канал «НУМО для дошкілля»
19 квіт. 2024

Поради батькам про безпеку дорожнього руху

Дитина вчиться законами вулиці, беручи приклад з вас, батьків, інших дорослих. Нехай ваш приклад вчить дисциплінованої поведінки на вулиці не лише вашу дитину, але й інших дітей. Переходьте дорогу, дотримуючись Правил дорожнього руху.
17 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Про проведення фестивалю «Київський район очима юних»
15 квіт. 2024

Навички дошкільняти та 10 порад.

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків, опікунів та вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.
12 квіт. 2024

ЯК ТРАНСФОРМУЮТЬ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ

В Україні планують втілити у життя реформу дошкільної освіти. Докорінних змін у цій сфері не відбувалось протягом 30 років.