Методична робота

Продовжуючи роботу з реалізації загальної районної методичної проблеми «Формування компетентності дитини дошкільного віку через підвищення якості освіти та здійснення соціально – орієнтованого підходу до управління закладом дошкільної освіти» педагогічний колектив розпочинає роботу над методичною темою: «Формування екологічної культури дошкільників через активізацію навчально-пізнавальної діяльності» (І етап).

Банк даних узагальнених досвідів педагогів ЗДО № 410

ПІБ педагога

Узагальнений досвід

Рік узагальнення