Заклад функціонує з 1993 року.
Пріоритетний напрямок роботи – фізкультурно-оздоровчий
Виховується 167 дитини

Працює 12 груп, з них:
-1  перша молодша група ;
-11 груп дошкільного віку, з них:

2 групи санаторного типу;
  1 група короткотривалого перебування.

Наш колектив працює переважно як  згуртована команда, спираючись на можливості один одного, розробляючи спільно напрям  роботи та її основні завдання.
В  закладі дошкільної освіти працюють практичний психолог, інструктор з фізкультури.

Створено освітньо-оздоровче середовище, яке сприяє збереженню та зміцненню здоров'я дітей.

Ми вважаємо, що діти можуть отримати користь, відвідуючи наш заклад, і прагнемо заохочувати всіма можливими способами їх цілісний розвиток на основі стандартів дошкільного виховання.

Ми маємо достатній досвід та певні педагогічні традиції,  успішно впроваджуємо інноваційні технології, методики:
*експертиза (самоекспертиза) управління освітнім процесом;
*моніторинг якості дошкільної освіти;
*театр фізичного виховання і оздоровлення дітей дошкільного віку М.М. Єфіменко;
*основи безпеки життєдіяльності;
*теорія рішення винахідницьких завдань.

Різноманітні форми роботи, раціональне їх поєднання допомагає успішно вирішувати задачі фізичного виховання іформування позитивної мотивації до здорового способу життя, сприяє високій результативності досягнень вихованців.

Традиційними стали проведення свят: День Знань, Масляна, День захисту Дітей, які супроводжуються різноманітними розвагами та конкурсами.

А скільки позитивних емоцій, а отже й здоров'я одержують діти на спортивних святах і дозвіллях.

Традиційно проводиться канікулярний тиждень, де діти беруть участь у «Веселих стартах»,

у спортивних іграх й інших заходах,   показуючи рівень свого фізичного розвитку,
одержують емоційний заряд від своїх досягнень.
Особливо дітям подобається, коли у святах активну участь приймають мами й папи.
Такі свята звуться  «Сімейні старти», «Тато, мама, я- спортивна сім’я».

Спільна діяльність малят і батьків представлена на виставках: «Великоднє яєчко», ,Золота красуня Осінь», «Чарівниця зима».

Ми - партнери батьків у справі виховання і навчання.