4 січ. 2024

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області".

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року
3 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків!

Граматичний курс з української мови від Всеукраїнського руху «Єдині»
1 січ. 2024

З НОВИМ 2024 РОКОМ!!!

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
30 груд. 2023

Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з прийдешнім Новим 2024 роком

Дорогі діти, шановні освітяни та батьки!
27 груд. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі.
25 груд. 2023

Оригінальні паперові прикраси для ялинки

о Нового року залишається дедалі менше часу. Імовірно, ви вже прикрасили ялинку. Однак на ній точно ще знайдеться місце для оригінальних паперових іграшок, які ми пропонуємо виготовити разом з дітьми. Зібрали для вас 10 майстер-класів зі створення різноманітних яскравих новорічних прикрас.
22 груд. 2023

Консультація для батьків “БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ВЗИМКУ”

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити сніговика, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санчатах.
20 груд. 2023

Смаколики для захисників!

Працівники КЗ "ДНЗ № 410" дуже вдячні нашим захисникам.
18 груд. 2023

До уваги батьків!

Правила поведінки на льоду
15 груд. 2023