29 січ. 2024

ПЕРЕЛІК ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ЗДІЙСНЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ НА РІВНЯХ ВИЩОЇ, ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ, ДЛЯ НАВЧАННЯ В ЯКИХ МОЖЕ БУТИ ВИДАНИЙ ВАУЧЕР

До уваги працівників закладу!
26 січ. 2024

ДСНС затвердила вказівки з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях: що робити закладам освіти

Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях
24 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.
22 січ. 2024

День Соборності України

22 січня в Україні відзначають важливе свято — День Соборності України, яке було встановлено на честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі заради створення єдиної держави.
19 січ. 2024

Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» пропонує педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти у січні-березні 2023 року запланувати підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) та долучитись до заходів з метою підготовки до виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку.
18 січ. 2024

18 січня — Всесвітній день сніговика

Неодмінним атрибутом кожної зими є сніговик. Його полюбляють ліпити діти та дорослі по всьому світу. Він настільки важливий для людей, що кожного року 18 січня в усьому світі святкують день сніговика. І вашій увазі пропонуємо вправи з даної тематики.
15 січ. 2024

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗИМОВА КАЗКА»

Конкурс проводиться у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024 по 15.02.2024.
12 січ. 2024

До уваги батьків!

МО UNICEF було підготовлено 5 корисних онлайн-проєктів для дітей та батьків
10 січ. 2024

Освіторія для батьків. iPad замість послуги няні для дитини.

Ну ось, приблизно, такий лексикон тепер у вашого малюка: PlayStation, iPad, iPod, iPhone інтелектуальний смартфон, Google Glass, інтерактивні іграшки та робот …? Що і хто сьогодні впливає на свідомість і незміцнілу дитячу психіку, надає потужний вплив на процес формування світогляду наших з вами дітей, змушуючи дорослішати і дивитися на навколишні предмети вже зовсім іншим поглядом? Нано технології не обійшли стороною жоден будинок, жодну сім’ю і, в чомусь, нахабним чином, крадуть дорогоцінне спілкування тет-а-тет батьків з дітьми. А в тим-то, безперечно, навпаки, виступають відмінними, унікальними і вкрай корисними помічниками.
8 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення.