15 лют. 2024

Відбулося засідання Районної Батьківської ради Київського району.

На засіданні була присутня — заступник Голови ради закладу – Візняк Анастасія Валеріївна.
15 лют. 2024

Стрітення, або як Зима з Весною зустрічається.

15 лютого в Україні відзначають Стрітення. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною.
14 лют. 2024

Проведення заходів щодо кіберзахисту

Рекoмендації Харківської обласної військової адміністрації від 05.02.2024 №01-80/1053
12 лют. 2024

Тиждень науки у дитячому закладі!

На меті тематичного тижня — впровадження пошуково-дослідницької діяльності в освітню діяльність дітей.
9 лют. 2024

До уваги педагогів!

ФЕСТИВАЛЬ "ДОБРИХ ПРАКТИК" ОСВІТЯН ХАРКІВЩИНИ
7 лют. 2024

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
5 лют. 2024

МОН розроблений проєкт нового Положення про атестацію педагогічних працівників

Документ визначає порядок проведення атестації педагогічних працівників як системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їхньої педагогічної діяльності. Дія положення поширюватиметься на педагогічних працівників закладів освіти, які здійснюють педагогічну діяльність та посади яких належать до педагогічних.
2 лют. 2024

«Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області».

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
1 лют. 2024

Долучаємося до освітньої акції "Добро починається з тебе"

Цього місяця запрошуємо дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе” та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує.
31 січ. 2024

Про розповсюдження відеоматеріалів з мінної небезпеки

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.