Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 410 "Сонечко" комбінованого типу Харківської міської ради"

Початок дня з ранкової гімнастики на свіжому повітрі

6 лип. 2021
Ранкова гімнастика - це гарний настрій на весь день!

Кожен ранок в нашому садочку в кожній групі починається з ранкової гімнастики. Однією із основних форм організації фізичного виховання дітей дошкільного віку є ранкова гімнастика, яку в дитячих садках проводять щоденно перед сніданком. Для проведення ранкової гімнастики влітку потрібно створити відповідні умови, а саме підібрати рівну площину для безпечного перебування, підібрати затемнене місце (ігровий павільйон або тінь під деревом, тощо), враховувати індивідуальні можливості кожної дитини, тощо. У цьому разі вихователь підбирає нескладні, доступні дітям рухи, які можна виконувати у полегшеному, легкому одязі.