Розвага для дітей "Ляльковий театр "Лисичка сестричка"

2 лип. 2021
Розвага для дітей на вулиці "Ляльковий театр "Лисичка сестричка"

Сьогодні у садочку відбулась розвага для дітей на свіжому повітрі "Лялькова вистава "Лисичка сестричка". Діти із задоволенням дивились виставу, герої разом з дошкільнятами закріпили правила особистої гігієни, знання про основи здоров’я та навички здорового способу життя.

Діти весело зустрічали героїв вистави і з цікавістю спостерігали як розвивались події, співпереживали героям, шукали шляхи вирішення складних ситуацій. Дошкільнята занурилися в незабутню атмосферу театру.

Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після вистави переконливо свідчать, як діти люблять ляльковий театр. Хвилини спілкування зі світом театру суттєво додали вихованцям закладу веселого настрою, позитивних емоцій.

Ляльковий театр збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.