Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 410 "Сонечко" комбінованого типу Харківської міської ради"

Літній оздоровчий період в умовах адаптивного карантину

30 черв. 2021
Літній оздоровчий період в умовах адаптивного карантину

У садочку триває літній оздоровчий період, а з ним і оздоровлення дітей в умовах адаптивного карантину. Вихователі активно приділяють увагу організації фізкультурно-оздоровчій роботі з дітьми. Дітям дуже подобається фізична активніть, особливо влітку, особливо на свіжому повітрі. Ми завжди враховуємо в оздоровчій роботі стан здоров'я дитини та вік, тому кожна дитина не залишається без уваги та індивідуальної роботи. Вихователі, під час прогулянки, нагадують дітям про максимальне дистанціонування, протиепідемічні заходи спрямовані на захист дітей в ігровій формі. Особлива увага на вулиці, під час ігор,  приділяється питному режиму та наявності головних уборів.