День творчості у літній оздоровчий період

22 черв. 2021
День творчості у літній оздоровчий період

Сьогодні у садочку проходить День Творчості. Протягом Дня творчості дошкільнята закладу поринули в чарівний світ фантазії та творчості. Діти також мали можливість малювати  на вулиці, малеча малювала і крейдами на асфальті і на піску і олівцями тощо. Вихователі закладу творили разом з дітьми яскраві поробки, грали в цікаві ігри, намагалися розвивати у дітей якості, необхідні для втілення творчих задумів, вчили вихованців фантазувати, бачити прекрасне. Кожна дитина народжується вже наділена природними творчими здібностями, але творчими людьми виростають лише ті, умови виховання яких дали можливість розвинути ці здібності вчасно. «Наші вихованці — всі маленькі таланти!» — так ласкаво, із любов’ю говорять про успіхи малечі вихователі нашого садочка.