Прогулянки і спостереження в літній період

15 черв. 2021
Прогулянки і спостереження в літній період у садочку

В літній період відкриваються нові можливості для ознайомлення дітей з природою: в природі відбувається багато змін. Збільшується час перебування дітей на свіжому повітрі (до 3,5-4 годин), тому вихователі заздалегідь продумують діяльність дітей на прогулянці. Щоб організувати цікаві спостереження дітей, вихователям слід добре знати послідовність настання тих чи інших явищ, природу рідного краю, екологію рослин і тварин найближчого природного оточення.

Чудовим відпочинком у літній період, а також способом пізнання навколишнього світу і себе у ньому, у садочку  стали для дітей спостереження, прогулянки-походи, екскурсії, цільові прогулянки. Природні умови подарують дошкільнятам масу вражень і будуть сприяти вдосконаленню руху. Кожній прогулянці-походу, цільової прогулянки, спостереженню та екскурсії передує попередня робота з дошкільнятами. Так, вихователь не тільки проводить цикл бесід, ігор, занять, на яких діти отримують необхідну інформацію, оволодівають спеціальними термінами, але й активізує знання.