Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 410 "Сонечко" комбінованого типу Харківської міської ради"

День творчості (нетрадиційні техніки малювання)

13 трав. 2021
День творчості (нетрадиційні техніки малювання)

У нашому садочку діти дуже люблять нетрадиційні техніки малювання. Вихователі активно використувують на заняттях з художньо-продуктивної діяльності різні предмети за допомогою яких, діти з великим задоволенням малюють. У групі № 1 "Дзвіночки" сьогодні вихователь провела цікаве заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання) "В гостях у плямки" за допомогою нетрадиційної техніки малювання а саме малювання за допомогою пластикової трубочки та відбитку малюнка на другу сторону аркуша. Мета заняття була досягнута.  Малювання нетрадиційними техніками допомагає прищепити любов до зображувального мистецтва та викликає цікавість до малювання, бажання малювати ще більше. Нетрадиційні техніки малювання викликають у дітей безліч позитивних емоцій, відкривають можливості використовувати добре знайомі їм предмети в якості художніх матеріалів. Незвичні техніки малювання зацікавлюють дітей, сприяють розвитку творчості у всіх, без винятку.