До уваги батьків майбутніх першокласників!

29 бер. 2024
Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освітиу 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня

ийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освітиу 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженогонаказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367.

В Україні поки триває воєнний стан. Тому подача документіву заклади загальної середньої освіти може здійснюватись:

безпосередньо в закладі загальної середньої освіти;

через електронний сервіс https://school.isuo.org/;

факсом, електронною поштою, іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника)

Батьки мають правоподати заяву та документи до:

закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають (перебувають);

будь-якого іншого закладу освіти (дитина може бути зарахована на вільні місця)

Для зарахування до 1 класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком.

До заяви обов’язково додають:

копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о;

За наявності та за бажанням батьки можуть надати:

висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ) для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами;

документи, що підтверджують право дитини на першочергове зарахування.

Для підтвердження інформації про місце проживання (реєстрації) дитини надається один із документів (за вибором особи, яка подає заяву) визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів».